Cesticka hospoda parkety.jpg
Motorest Čestická hospoda je v obci Čestice u Kostelce nad Orlicí na Rychnovsku. Restaurace s teplou kuchyní, výčepem, salónkem a velkým sálem s parketem a jevištěm.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Svatební hostiny, oslavy a večírky

Motorest v Česticích - Čestická hospoda nabízí pro akce salónek i velký sál.

Nekuřácký sál s jevištěm (pódiem) má kapacitu 150 míst. Celou jeho podlahu tvoří klasické dřevěné parkety, a vybaven je pěknými novými obdélníkovými i čtvercovými stoly a židlemi vše z vkusného tmavého dřeva. Sál je v perfektním a čistém stavu, a tak obstojí při těch nejslavnostnějších příležitostech. Tento sál je vhodný pro pořádání plesů, firemních oslav, výročních schůzí a dalších akcí. Též je optimální pro realizaci větších svatebních hostin pro 45 až 100 (i více) svatebčanů.

Salónek s vlastním výčepem a samostatným vchodem má kapacitu 50 míst. Ten je vhodný pro pořádání svatebních hostin maximálně pro 45 svatebčanů, a pro večírky a jiné oslavy.
Na soukromé i veřejné akce si hudbu, nebo svatebního DJe snadno a výhodně zajistíte na webu MUSIC POPTÁVKY pro Východní Čechy.
.

.
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Motorest ČESTICKÁ HOSPODA
Čestice 29
517 41 Kostelec nad Orlicí

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Pavel Zaujec
Telefon:          +420 604 577 871
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one