Cesticka hospoda parkety.jpg
Motorest Čestická hospoda je v obci Čestice u Kostelce nad Orlicí na Rychnovsku. Restaurace s teplou kuchyní, výčepem, salónkem a velkým sálem s parketem a jevištěm.
Zpet na seznam restauraci.jpg
Užitečné odkazy:
hudebníci a DJs

hudebníci a DJs

MUSIC POPTÁVKA - zde si snadno zajistíte hudbu na Vaši veřejnou akci i na soukromý večírek, či svatbu. Osvědčení hudebníci z Vašeho blízkého okolí i z celých Východních Čech.
fotografové

fotografové

Katalog východočeských fotografů - zde si snadno vyhledáte svatebního fotografa z blízkého okolí i z celých Východních Čech.
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Zde naleznete DJe z okolí i z celých Východních Čech
Svatební web

Svatební web

Svatební magazín a podrobný katalog svatebních služeb ve Východních Čechách.
Portál, katalog a vyhledávač internetových stránek..
SEO Rozcestník

Rubriky

Popis hospody v Česticích - Motorestu Čestická hospoda
Motorest Čestická hospoda je v obci Čestice okres Rychnov nad Kněžnou na hlavní trase z Kostelce nad Orlicí a Častolovic do Týniště nad Orlicí, u odbočky na Lično. Tento hostinec má dvě bezplatná parkoviště.
Součástí motorestu je restaurace - kuřácký výčep s kapacitou 33 míst, nekuřácký sál s pódiem a i se samostatným vchodem má kapacitu až 150 míst, a salónek, který má 50 míst, vlastní výčep, vchod a zahrádku.
Původní hostinec v Česticích se svým sálem má již mnohaletou tradici. Tomu nasvědčuje i dochovaná fotografie divadelního spolku, která byla pořízená před jevištěm v sále Čestického hostince. Tento divadelní spolek byl činný od r. 1884 do r. 1962. Sportovní hala byla k současné Čestické hospodě přistavěna až v roce 2001, a k tomuto podniku nepatří.
Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "1879"
2.12.2017 jsme se zastavily na oběd. Super doporučujeme, přijemne
Dne 29.4.2017 jsme se zastavili na obede v ceske hospode vCesticich. Obsluha a jidlo nema vubec chybu. Personal a jidlo je na dost vysoké urovni. Děkujeme a na zpáteční cestě se určitě zase stavíme na výborným oběde. Bude to 7.5.17. Eva a Milos kolaři.
Bordel,smrdící toalety, nepříjemný personál,jídlo nic moc, protivná Bártová, dobře, že zmizela i z orsilu!
zvětšit
zvětšit
Adresa:

Motorest ČESTICKÁ HOSPODA
Čestice 29
517 41 Kostelec nad Orlicí

okres Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký kraj

Provozovatel:

Pavel Zaujec
Telefon:          +420 604 577 871
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one